Realizowane projekty

Projekty

Realizowane projekty:

  1. Bielsko-Biała 2015 – Budowa i oznaczenie górskich ścieżek rowerowych na terenach lasów komunalnych w Bielsku-Białej, w ramach projektu, który otrzymał finansowanie z Budżetu Obywatelskiego (etap I). Wybudowane trasy: Stefanka, Twister, DH+, Stary Zielony.
  2. Bielsko-Biała 2016 1 – Budowa i oznaczenie górskich ścieżek rowerowych na terenach lasów komunalnych w Bielsku-Białej, w ramach projektu, który otrzymał finansowanie z Budżetu Obywatelskiego (etap II). Wybudowane trasy: Daglezjowy, Cyganka, Cygan.
  3. Bielsko-Biała 2016 2 – Budowa i oznaczenie górskich ścieżek rowerowych na terenach lasów państwowych (Nadleśnictwo Bielsko), w ramach projektu, który otrzymał finansowanie z Budżetu Obywatelskiego (etap II). Wybudowane trasy: Kamieniołom, Gondola, Dziabar, Dębowiec.
  4. Bielsko-Biała 2017  – Budowa i oznaczenie górskich ścieżek rowerowych na terenach lasów państwowych (Nadleśnictwo Bielsko), w ramach projektu rozbudowy ośrodka „Enduro Trails – Bielsko-Biała” finansowanego bezpośrednio z Budżetu Miasta (etap III). Wybudowane trasy: RockNRolla, Daglezjowy (przedłużenie), Stary Zielony (przedłużenie).
  5. Zawoja 2018 - Budowa i oznaczenie górskich ścieżek rowerowych na terenach lasów państwowych (Nadleśnictwo Sucha), w ramach projektu finansowanego ze środków Unii Europejskiej  (program Interreg) na zamówienie Gminy Zawoja. W sumie w 2018 roku powstało 20.5km tras (my budowaliśmy trasy niebieską, zieloną i czarną, pozostałe zleciliśmy podwykonawcy) Wybudowane trasy: Sokolica, Rydzowy, Diablak (Podwykonawca: Wilcza Łapa, Tabakowy, Podbłędny, Mosorny, Zimna Dziura)
  6. Bielsko-Biała 2018 - Budowa i oznaczenie górskich ścieżek rowerowych na terenach lasów komunalnych oraz lasów państwowych (Nadleśnictwo Bielsko), w ramach projektu usprawnienia i rozbudowy ośrodka „Enduro Trails.  Wybudowane trasy: SahAira, Dębowiec (przedłużenie), Daglezjowy (Połączenie w jedną całość od samego dołu).
  7. Szczyrk (projekt rozpoczęty w 2018 roku, budowa tras rozpoczęta w 2019) - Budowa i oznaczenie górskich tras rowerowych w pobliżu ośrodka narciarskiego Szczyrk Mountain Resort (Nadleśnictwo Bielsko i tereny prywatne).
  8. Szczyrk==>