Realizowane projekty

Projekty

Realizowane projekty:

  1. Bielsko-Biała 2015 – Budowa i oznaczenie górskich ścieżek rowerowych na terenach lasów komunalnych w Bielsku-Białej, w ramach projektu, który otrzymał finansowanie z Budżetu Obywatelskiego (etap I). Wybudowane trasy: Stefanka, Twister, DH+, Stary Zielony.
  2. Bielsko-Biała 2016 1 – Budowa i oznaczenie górskich ścieżek rowerowych na terenach lasów komunalnych w Bielsku-Białej, w ramach projektu, który otrzymał finansowanie z Budżetu Obywatelskiego (etap II). Wybudowane trasy: Daglezjowy, Cyganka, Cygan.
  3. Bielsko-Biała 2016 2 – Budowa i oznaczenie górskich ścieżek rowerowych na terenach lasów państwowych (Nadleśnictwo Bielsko), w ramach projektu, który otrzymał finansowanie z Budżetu Obywatelskiego (etap II). Wybudowane trasy: Kamieniołom, Gondola, Dziabar, Dębowiec.
  4. Bielsko-Biała 2017  – Budowa i oznaczenie górskich ścieżek rowerowych na terenach lasów państwowych (Nadleśnictwo Bielsko), w ramach projektu rozbudowy ośrodka „Enduro Trails – Bielsko-Biała” finansowanego bezpośrednio z Budżetu Miasta (etap III). Wybudowane trasy: RockNRolla, Daglezjowy (przedłużenie), Stary Zielony (przedłużenie).
  5. Zawoja (Projekt w realizacji, powstanie ponad 20km tras) - Budowa i oznaczenie górskich ścieżek rowerowych na terenach lasów państwowych (Nadleśnictwo Sucha), w ramach projektu finansowanego ze środków Unii Europejskiej  (program Interreg) na zamówienie Gminy Zawoja.