Nowości i aktualności kwiecień 2016

Nowości i aktualności:

 1. Pilotażowe zawody dla najmłodszych „Funduro – liga dzieci i młodzieży w kolarstwie górskim” organizujemy je wspólnie z Carving Sport. Odbędą się dzień przed zawodami Enduro Trails w sobotę (30.04.2016) i obejmują przejazd po dwóch krótkich odcinkach specjalnych. W tym roku limit to 50 miejsc (decyduje kolejność zgłoszeń: dendys@carvingsport.pl, w zgłoszeniu podajemy imię nazwisko i rok urodzenia, opłata startowa 40zł) Kontakt: +48 791 111 000, Grzesiek.

  Zawody „Funduro” dla dzieci i młodzieży nie są zawodami „pumptrackowymi”, będą dwa odcinki specjalne, odpowiednio mniej trudne niż w zawodach Enduro Trails (krótsze, mniej strome).

 2. Wypożyczalnia rowerów i centrum testowe Giant już działa (konieczny wcześniejszy kontakt tel. +48 504 897 269, Paweł): http://endurotrails.pl/wypozyczalnia/
 3. Szkolenia: startują pełną parą po połowie maja, pilotażowe szkolenie przeprowadzamy już 16-17kwietnia (poziom podstawowy i średniozaawansowany, tylko 20 miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń mailem: info@endurotrails.pl, podajemy imię nazwisko, rok urodzenia i tel. kontaktowy). Więcej informacji: endurotrails.pl/szkolenia
 4. Działa już nowy, przebudowany „Pumptrack”:
 5. Działa także „Bike Bar” w którym między innymi nowa myjka dla rowerów i sporo rowerowych udogodnień (facebook.com/B-B-BIKE-BAR-1650279171924635/)
 6. Od jutra wszystkie trasy zostają oficjalnie otwarte.
 7. Prosimy stosować identyczne nazwy Teamów, w przeciwnym razie system traktuje różne nazwy jako różne Teamy.
 8. Na zawody Enduro Trails i szkolenia zostało kilka miejsc, na zawody „Funduro” miejsc także szybko ubywa.
  endurotrails.pl/szkolenia
  endurotrails.pl/zawody
  „Funduro”: dendys@carvingsport.pl, +48 791 111 000, Grzesiek.
 9. Prosimy czytać regulamin, są w nim drobne zmiany na ten sezon, m.in. dotyczą Teamów (przynależność określamy raz na cały sezon) oraz przebiegu zawodów („samowystarczalność” zawodników).

Ps. Miejsca na zawody Enduro Trails już się powoli kończą: http://endurotrails.pl/zawody-enduro-trails-2016/. Przelewając opłaty startowe prosimy zaznaczyć za kogo (imię i nazwisko), nie napisaliśmy tego od razu, nasz błąd! Prosimy o kontakt mailowy, jeśli ktoś dokonał przelewu nie za siebie, bo nie wiemy za kogo są dokonane niektóre wpłaty…(info@endurotrails.pl).