PUCHAR ŚWIATA UCI

17-19 MAJ 2024

PUCHAR ŚWIATA UCI - Bielsko-Biała, Szczyrk

DH, ENDURO, E-ENDURO

17-18 maj 2024r.  

Mamy dla Was bardzo dobre i ważne wieści!!

Początkiem roku 2023, już w ramach serii UCI (pod banderą Warner Bros Discovery) otrzymaliśmy ofertę przerastającą nasze oczekiwania: organizacja całej sekcji grawitacyjnej UCI, czyli Pucharu Świata w Enduro, Enduro E-bike i Downhillu!!

Wiedzieliśmy od razu, że mimo ogromnych wyzwań, jest to szansa zaistnienia na arenie międzynarodowej nie tylko dla nas i Bielska-Białej, ale dla całego środowiska rowerowej grawitacji w kraju – nie mogliśmy takiej szansy zaprzepaścić! Nasi najbliżsi partnerzy (Miasto BB, Murapol, Cavatina) utwierdzili nas w przekonaniu, że podołamy, dlatego teraz już oficjalnie:

17-19 maja 2024, po raz pierwszy w Polsce, w Bielsku-Białej i Szczyrku odbędzie się Puchar Świata UCI w kolarstwie górskim (dyscypliny Enduro, E-Enduro i Downhill)! Impreza będzie transmitowana i relacjonowane w kanałach Warner Bros, w szczególności w: Eurosport 1 i 2, Eurosport PL, TVN, TVN 24 oraz Travel Channel.

Dla porządku: Centrum zawodów Enduro i E-Enduro będą bielskie Błonia, natomiast Downhill odbędzie się w Szczyrkowski Mountain Resort (trasa jest już prawie gotowa!).

 

Wiecej informacji już wkrótce. 

 

 

Ps. Zapraszamy do kontaktu podmioty zainteresowane partnerstwem/promocją podczas imprezy i w telewizji (biuro@endurotrails.pl)!

Będziemy też na pewno potrzebowali sporo rąk do pracy, wkrótce damy znać dokładniej w jakich rejonach, ale już teraz liczymy na wsparcie i dobre słowo, bo wiecie...my po prostu musimy zrobić najlepszą imprezę na świecie! Dla nas, dla Was, dla Bielska, dla Polski!