Co nowego w 2019 roku?

10 stycznia 2019

Witamy w nowym, śnieżnym 2019 roku! Niżej trochę informacji co nas i Was w nim czeka:

1. Jak tylko zejdą śniegi, czekają nas spore przedsięwzięcia związane z budowaniem tras. Najpierw renowacja tras w Bielsku i przygotowanie nowej trasy do otwarcia, a potem startujemy z nową, dużą realizacją, o której napiszemy wkrótce osobnego posta. Informacje o dotychczasowych działaniach w tej materii znajdziecie tu: http://endurotrails.pl/budowa-tras/o-nas

2. Wyjazdy z ekipą Enduro Trails:
- W ostatnich latach udało nam się poznać takie trasy, że wstyd się nimi nie podzielić! Dlatego w końcu startujemy z wyjazdami, bo planowaliśmy to już od dawna (tylko ciągle te budowy i budowy ;) ). Tej wiosny organizujemy jeden pilotażowy wyjazd do Punta Ala (1-9 marca) Więcej informacji znajdziecie tutaj (http://endurotrails.pl/wyjazdy/miejscowki-i-terminy). Chętnych zapraszamy do kontaktu (szkolenia@endurotrails.pl), parę miejsc jeszcze jest. Terminy jesienne podamy wkrótce.
- Całkiem możliwe, że końcem stycznia/początkiem lutego, jak wszyscy wyjeżdżą się już w puchu ;), zorganizujemy krótszy, weekendowy wypad na Istrię (wyjazd w czwartek wieczorem, powrót niedziela lub poniedziałek na noc), jeśli ktoś byłby chętny to wstępnie może o tym nadmienić w mailu, (szkolenia@endurotrails.pl), informacja o terminie pojawi się około 10 dni przed ewentualnym wyjazdem.

3. Ze względu na planowane budowy, zawody przesuwamy na koniec sezonu (wstępny termin 21 września, potwierdzimy wkrótce) – najprawdopodobniej odbędą się one w większości na całkiem nowych trasach!

4. Informacje o funkcjonowaniu ośrodka:
- Otwarcie ośrodka planowane jest na początek kwietnia (jeśli śnieg w górnych partiach będzie nadal zalegał, to możliwe, że będziemy otwierać najpierw trasy położone niżej). Wszelkie informacje o tym, które trasy są czynne możecie śledzić tu: (http://endurotrails.pl/trasy). Prosimy szanujcie trasy i nas! ;)
- Terminarz szkoleń rowerowych na kwiecień jest już podany, sukcesywnie będziemy dodawać dalsze terminy (http://endurotrails.pl/szkolenia-1/o-szkoleniach). Serdecznie zapraszamy!
- Posiadamy już najnowszą kolekcję rowerów Giant&Liv, więc wypożyczalnia ruszy pełną parą od początku sezonu (http://endurotrails.pl/centrum-testowe-1/wypozyczalnia)

A tymczasem korzystajcie z aury, bo ta ilość i jakość białego jest dziś rzadkością! Nas (jak zwykle) spotkać można w lesie ;)

Ps. Wielkie dzięki dla naszych partnerów:
Bielsko-Białał Giant Polska​ Liv Polskaa​
Carolina Toyota Bielsko​ Szczyrkowski Ośrodek Narciarski Galeria SferaMartes Sport​ ROCDAY​ 
GREGORIO​ kaski.com​ Maxxis Polska​ IXS Polska