Giant&Liv Enduro Trails Academy 2020

19 kwietnia 2020

Takie czasy więc i taka prezentacja, oto nasz kwarantanna-Team Giant&Liv Enduro Trails Academy 2020 w warunkach domowych i przydomowych (ostrzegamy, produkty są mocno ulokowane):

1. Sekcja szkoleniowo-freestajlowo-rejsingowa: Jakub Jonkisz, Paweł Zyzy Zyzański, Grzegorz Graboń, Mateusz Rajda, Katarzyna Jezierska-Krupa (witamy na pokładzie Kajotka Kjk!!)

2. Sekcja (mocno) wspomagająca: Aleksandra Płuciennik, Iweta Gazur oraz Adam Kliś.

2. Sekcja tatrzańska (równie mocno) współpracująca: Mariusz Bryja (Witaj Brajan!) oraz Robert Piekara.

Serdeczności i podziękowania dla: Anna Sojka, Łukasz Błaszcz (Luke Luke) 

Oczywiście w sezonie zapraszamy na szkolenia (https://tiny.pl/t6j2c), do naszego centrum ścieżek i do wypożyczalni. Jesienne zawody i wyjazdy (https://tiny.pl/tkz6s) także mamy w planach, nie wiemy tylko co na to wszystko nasi koronowani zarządzający kryzysem, czy będzie można wejść do lasu w ochraniaczach, jeździć na rowerze w fulfejsie z maseczką, generalnie jak się ubrać, czy i z kim spotykać i jak żyć….tego nie wiemy… ;)

- Nasz sponsor rowerowy to rzecz jasna Giant Polska i Liv Polska

- Sprzętowo (FOX, Race Face Polska), ochronnie (IXS Polska) i odzieżowo (Race Face) robi nam dobrze główny dystrybutor owych produktów, czyli GREGORIO.

- Zaś w innych projektach i działaniach współpracujemy z: Murapol- Najlepsze miejsca na świecie, Carolina Toyota Bielsko, Martes Sport, Szczyrkowski Ośrodek Narciarski, BIKER Bielsko-Biała, Maxxis Polska, kaski.com 

Bardzo Was serdecznie pozdrawiamy! (oczywiście zachowując 1.5m nie 2m, czy jakoś tak…)

Ps. My już uprasowaliśmy galowy strój na poniedziałkowe święto lasu, a Wy?

Ps2. Ciągle remontujemy trasy, wszystkie utwardzane (niebieskie i zielone) nieczynne, jeśli na innych znajdą się taśmy to również prosimy o uszanowanie!!