Kolejna edycja broszury promocyjnej

8 lutego 2019

Niezmiernie miło nam poinformować, że rozpoczynamy prace nad kolejną edycją broszury promocyjnej poświęconej górskim ścieżkom rowerowym Enduro Trails Bielsko-Biała. Po ostatnim (pierwszym) wydaniu pozostały nam już tylko miłe wspomnienia i 3 egzemplarze w archiwum. Nakład w wysokości 5.000 egzemplarzy rozszedł się w niespełna rok.

 

Nowa edycja nie będzie się znacząco różniła od tej z jesieni 2017. Zakładamy, że zmiany dotkną w ograniczonym zakresie warstwy graficznej i tekstowej. Konieczne będzie uzupełnienie wydawnictwa o opisy i zdjęcia nowych ścieżek. Trwają również prace nad nowym poglądowym planem / mapką kompleksu. Prawdziwą rewolucję planujemy natomiast przeprowadzić w warstwie zdjęciowej wydawnictwa i liczymy tutaj na waszą pomoc.

 

Posiadasz zdjęcie z naszych ścieżek, z którego jesteś szczególnie dumny? Jesteś gotów na to by podzielić się nim z nami i stać się jedną z twarzy tras Enduro Trails Bielsko-Biała? Prześlij je koniecznie na adres marketing@endurotrails.pl dodając info nt. ścieżki, na której je wykonano, imię i nazwisko autora + namiary na Ciebie. Spośród nadesłanych zdjęć wybierzemy te najlepsze, które zamieścimy w naszym wspólnym folderze promocyjnym. Publikacja zdjęć będzie się oczywiście wiązała z pisemną zgodą autora.

 

Na wasze zdjęcia czekamy do końca lutego 2019.

 

Akcję prowadzą wspólnie: Lokalna Organizacja Turystyczna BESKIDY, Miasto Bielsko-Biała i Enduro Trails Bielsko-Biała.