Komunikat - naprawy tras!

28 marca 2020

1. Po wielu perypetiach i opóźnieniach z wiadomych względów rozpoczęliśmy właśnie naprawy tras. Trochę to potrwa, bo w planach jest generalny remont Twistera i RockNRolli oraz porządne naprawy pozostałych. Chcielibyśmy też dodać trochę fajnych „ficzerów”, jak starczy czasu. Dlatego gorąca prośba do Was ==>NIE JEŹDZIMY !!! (trasy remontowane są „zataśmowane”, nie zrywajcie taśm!!).

2. Wielu z Was pyta kiedy ośrodek zostanie otwarty…jak wiecie nie od nas to zależy (decyzja UM). My będziemy gotowi końcem kwietnia.. Sytuacja epidemiologiczna jest jednak nadal „rozwojowa”, więc może być różnie (np. otwarte same trasy, ale zamknięte pozostaną wszystkie miejsca, w których się gromadzimy…to optymistyczny scenariusz).

3. Przypominamy także, że uprawianie sportu na zewnątrz, w tym jeżdżenie na rowerze jest dozwolone (tu są rządowe wyjaśnienia: https://www.gov.pl/web/koronawirus/pytania-i-odpowiedzi). Pamiętajmy tylko, że maksymalnie we dwie osoby i z zachowaniem dystansu !!! Prosimy o maksymalną odpowiedzialność społeczną i jazdę z pełną kontrolą, to nie czas na KOMy, służby medyczne mają obecnie i tak nadmiar pracy!!

Ps. Trzymajcie się zdrowo!!