Podsumowania 2022==>

2 stycznia 2023

Ten rok należy zdecydowanie do Ukrainy, ale to wiedzą Wszyscy.. tu nie ma co podsumowywać, trzeba wspierać! Podsumujemy więc tylko nasze rowerowe działania:

- 2022 był dla nas przede wszystkim rokiem remontów: udało się gruntownie odnowić i poprawić wszystkie budowane przez nas trasy flow w regionie, i te w Bielsko-Biała i w Miasto Szczyrk, czyli pirawie 20 kilometrów!! Renowację przechodziły także traski trudniejsze/naturalne: w Szczyrk Mountain Resort wszystkie, a w Bielsku większość. Oczywiście coś zostało na wiosnę, ale już widać, że w 2023 na trasach będzie OGIEŃ, tylko szanujcie je zimą!

- W tym roku udało się także wybudować nową, bardzo soczystą traskę w ośrodku Szczyrkowskim. Jak większość trudniejszych tras w kompleksie, Bestyja zainaugurowała podczas naszych zawodów.

- Zawody Garmin Enduro Trails wyszły szczególnie mocno w tym roku! Może trochę dlatego, że po raz pierwszy w PL wprowadziliśmy proStage oraz powerStage dla E-bike, pomogła też pewnie kat. Hobby i dwie grupy Mastersów, no i Bestyja...ale przede wszystkim pomogliście Wy przybywając tak licznie i walcząc tak dzielnie! Pięknie was było oglądać, poziom idzie w narodzie, dziękujemy raz jeszcze!

- Oczywiście przez cały sezon działaliśmy także intensywnie z wypożyczalnią/centrum testowym GIANT&Liv, szkoleniami oraz wyjazdami. Dziękujemy Wam bardzo za liczne przybywanie i owocne zajęcia/jazdki!! Ps. terminy na 2023 już są na www.

Przesyłamy Wam bardzo Ciepłe, rowerowe życzenia noworoczne, spełniajcie się najlepiej jak chcecie/umiecie!!!

Dziękujemy także bardzo Naszym partnerom, bo bez nich większość opisanych działań nie miała by szans się wydarzyć:

Giant Polska ICE Mortgage Technology Cavatina Hall, Murapol- Najlepsze miejsca na świecie, Carolina Toyota Bielsko, Garmin Polska, Bielsko-Biała Szczyrk Mountain Resort, GREGORIO