Mamy dla was bardzo dobre wieści!
Kończymy właśnie projekt którego procedowanie rozpoczęło się tak naprawdę już 4 lata temu…
Formalności trwały długo i szły mozolnie a budowa (ostatnie parę miesięcy), która miała być już tylko przyjemnością, okazała się też nie lada wyzwaniem, bo zima była mroźna i długa, zdecydowanie bardziej narciarska niż trailbuildingowa… Ale zakończenie tuż tuż! 14 czerwca serdecznie Was wszystkich zapraszamy do Wadowic!
Więcej szczegółów dotyczących otwarcia ośrodka „Wadowice Trails” podamy wkrótce!
UWAGA