Aktualności - ścieżki

Enduro Trails
15 lipca 2023
Nowa MIEJSCÓWKA- Airduro Trails, Złoty Groń, Istebna

Istebna, Złoty Groń, here we come!

Serdecznie zapraszamy wszystkich na otwarcie tej miejscówki już w Sobotę 22 lpca na 10:30

Zobacz więcej
Enduro Trails
8 lipca 2023
Puchar Polski w maratonie MTB 9.07.2023

W dniu 9 lipca będzie rozegrany Puchar Polski w maratonie MTB 2023r.

Wszystkich miłośników kolarstwa którzy będą na tym terenie w niedzielę informujemy że w związku z obecnością maratonu pojawią się pewne utrudnienia wynikające z przebiegu zaplanowanej trasy.

Poniżej przedstawiamy godziny aktywności  zawodników na odcinakach ścieżek Enduro Trails.

 

Kamieniołom 10:36 - 11:44

Gondola 10:42 - 12:18

Stary Zielony 11:50 - 13:13:30

Gaciok 11:47 - 15:24

Bystry 11:55 - 15:52

DH+ 12:02 – 16:03

 

Szczegółowy plan tras maratonów znajdziecie na  stronie – w zakładce trasy i profile:

Bielsko-Biała 2023 | Bike Atelier MTB Maraton (bikeateliermaraton.pl)

 

Dziękujemy za wyrozumiałość i przypominamy wszystkim o zachowaniu szczególnej ostrożności.

 

Zobacz więcej
Enduro Trails
31 maja 2023
Camp Enduro Trails 7-9.07.2023

Zapraszamy Was na tegorocznego Campa Enduro Trails 7-9 Lipiec 2023r. - 3 dni intensywnego szkolenia w Bielsku-Białej i Szczyrku.

Naszą bazą będzie w tym sezonie Hotel na Błoniach, zlokalizowany w samym centrum ścieżek w Bielsku-Białej.  Hotel posiada wszelkie udogodnienia potrzebne rowerzystom: monitorowaną rowerownię, stanowisko serwisowe i  myjkę. Pod ręką będziecie mieli również wyśmieniatą restaurację Wirtuozeria serwującą własnej produkcji piwo rzemiślinicze ;)

 

Na Campie będzie oczywiście dużo jazdy, do tego kompletne szkolenie dobrane do Waszych potrzeb, odrobina górskiej eksploracji w duchu enduro, kolacja i nocna przechadzka po Bielskiej starówce –  czyli intensywy/idealny wypoczynek :)

 

Serdecznie Zapraszamy!

Zobacz więcej
Enduro Trails
2 stycznia 2023
Podsumowania 2022==>

Ten rok należy zdecydowanie do Ukrainy, ale to wiedzą Wszyscy.. tu nie ma co podsumowywać, trzeba wspierać! Podsumujemy więc tylko nasze rowerowe działania:

Zobacz więcej
Enduro Trails
21 listopada 2022
Przerwa zimowa !!!

Dzień Dobry!

Jak widać, w górach zaczęła się zima. Naprzemienny mróz i roztopy bardzo rozmiękczają nawierzchnię tras! W związku z tym, wszystkie utwardzane/wyrównywane trasy są BEZWZGLĘDNIE zamknięte do wiosny (chodzi o trasy zielone, niebieskie, podjazd Daglezjowy i SahAirę). Bardzo prosimy o przestrzeganie i edukowanie próbujących jeździć.

W tym roku, udało się wyremontować większość tras, w takich warunkach można zniszczyć naszą pracę bardzo szybko, dlatego liczymy na WSPÓŁPRACĘ

Zobacz więcej
Enduro Trails
29 września 2022
Prace leśne Rock N Rolla

W dniach 29-30.09.2022 i 3-7.10.2022 na trasie Rock N Rolla będą przeprowadzane prace leśne. Trasa w tym czasie będzie zamknięta. Prosimy o rozwage. 

Zobacz więcej
Enduro Trails
10 czerwca 2022
CAMPY ENDURO TRAILS 2022

Hej, wracamy do Was z fajną propozycją. Organizujemy dwa weekendowe Campy w kameralnym wydaniu! Naszą bazą będzie w tym sezonie  najbardziej ekskluzywny w rejonie, czterogwiazdkowy Hotel Klimczok resort&spa, który jest zlokalizowany dokładnie pomiędzy trasami Enduro Trails w Bielsku-Białej oraz w Szczyrk Mountain Resort. 

Oczywiście jazdy będzie sporo, do tego konkretne szkolenie dobrane do Waszych potrzeb, odrobina górskiej eksploracji w duchu enduro, pełen relaks w hotelowym spa oraz kolacja i nocna przechadzka po naszym pięknym Bielsku – generalnie wypoczynek mocno intensywny, idealny :)  

Zobacz więcej
Enduro Trails
8 kwietnia 2022
UWAGA 10.04.2022 będą odbywać się zawody biegowe w okolicach kompleksu Enduro Trails

UWAGA !!!

10.04.2022 będą odbywać się zawody biegowe w okolicach kompleksu Enduro Trails .
Niektóre trasy zawodów będą przebiegać w bliskim sąsiedztwie tras rowerowych. Bardzo prosimy o wzmożoną ostrożność i uważność na zawodników!
Przed biegaczami dużo kilometrów do pokonania, zwracajcie na nich uwagę i bądźcie życzliwi dla tych szaleńców bez rowerów!

 

Zobacz więcej
Enduro Trails
5 lutego 2022
Aktualności ścieżkowe i nie tylko.

Troszkę teraz więcej czasu, więc skrobnęliśmy długaśny tekst o naszych działaniach, planach itp. tych zrealizowanych i tych niekoniecznie, miłego czytania

Zobacz więcej
Enduro Trails
14 listopada 2021
Wyprzedaż rowerów potestowych

Poniedziałek to idealny moment na dobre wieści rowerowe! :)

Zobacz więcej
Enduro Trails
31 października 2021
KONIEC SEZONU

Naszedł ten moment, kiedy kończymy pracę centrum testowego Enduro Trails w sezonie 2021

Zobacz więcej
Enduro Trails
23 września 2021
Polski zawodnik Sławek Łukasik ściga się z czołówką enduro na EWS

Pewnie już słyszeliście co wyrabia Sławek Łukasik w zawodach Enduro World Series -EWS 

Na tyle na ile rozumiemy i czujemy ten sport, możemy powiedzieć, że nadal trudno nam uwierzyć w to, co zrobił i regularnie powtarzał w praktycznie każdym przejeździe na kolejnych edycjach, było to po prostu ABSOLUTNIE NIEPRAWDOPODOBNE!

Poziom wytrenowania technicznego i kondycyjnego czołówki EWS jest naprawdę kosmiczny. Wejście do pierwszej 50-tki to już nie lada wyczyn, 30-stka dla zawodnika bez zaplecza Teamu fabrycznego wydaje się nieosiągalna. Natomiast Sławek obecnie zajmuje miejsce 7 w generalce!!!!

A najlepsze jest to, co zrobił na ostatnich zawodach w Finale Ligure…po 83 miejscu w zjeździe bez łańcucha na pierwszym odcinku specjalnym i 19 sekundach straty (tak, między 1-szym a 83 było tylko 19 sekund, tak ciasno!!) w kolejnych 4 OS-ach nie wypadł z pierwszej 5-tki, pokonując po drodze praktycznie wszystkich najlepszych na świecie!!! Kosmos!

Na ostatniej edycji w Tweed Valley, jest w tej komfortowej sytuacji, że w zasadzie niczego nie musi już udowadniać, bo po tym co zrobił dotychczas absolutnie nieprawdopodobne jest także to, żaby w sezonie 2022 nadal jeździł jako „privateer” (we wszystkich mediach rowerowych na świecie już o tym piszą 

Sławek, szczerze życzymy Ci możliwie najlepszej ekipy fabrycznej i dalszych sukcesów!! Tak trzymaj! 

Zobacz więcej