BILETY JUŻ W SPRZEDAŻY

BILETY

WHOOP UCI Puchar Świata 

 Downhill, Endur i Endur Elektryczne 

 

 

Strefy Kibica (Bielsko-Biała i Szczyrk)

 

Serdecznie zapraszamy do oglądania najlepszych zawodników na świecie! Mamy dla Was specjalnie przygotowane, bezpieczne strefy kibica na mecie zawodów! Czekają na Was wygodne miejsca i   trybuny, z których będzie można śledzić całe zawody wraz z profesjonalnym komentarzem i transmisją Live na ekranach LED oraz dużych Telebimach. Ze stref kibica widać będzie zawodników na końcowych metry trasy, wykonujących spektakularne skoki i wpadających na metę a następnie tych najszybszych siedzących na Hotseat. Oczywiście na koniec będziecie częścią ceremonii dekoracji a miejsca przy scenie z pewnością mogą liczyć na deszcz szampana. W ciągu całej imprezy odbędzie się także sporo fajnych wydarzeń towarzyszących. Przybywajcie! Może uda się nawet zdobyć autograf i zbić piątkę z zawodnikami! Gwarantujemy najlepsze widowisko dla całych rodzin! Pokażmy moc, bo Polacy nie gęsi i swoją scenę grawitacyjną mają!  

 

BIELSKO-BIAŁA

Oj sporo się będzie działo w strefie kibica na Bielskich Błoniach! Najszybsi endurowcy na świecie wystartują w dwóch Pucharach Świata oraz dwóch wyścigach Open: klasyczne enduro (EDR) odbędzie się w piątek a elektryczne w sobotę (E-EDR). Najszybszy Polak, Sławek Łukasik, może więc być dekorowany dwukrotnie, my wierzymy że tak właśnie będzie! Przewidujemy także wyjątkowo dobre wyniki innych Polaków, come on „Polish Enduro Collective”. Przybywajcie kibicować im wszystkim mocno!! Wyniki wyścigu, różne relacje i wywiady z zawodnikami będzie można śledzić na Telebimie w strefie kibica przy scenie!

 

Wyścigi to jednak zdecydowanie nie wszystko, co odbędzie się na Błoniach, pobyt umilą Wam różne wydarzenia towarzyszące, jak: spora strefa EXPO, na której różni wystawcy prezentować będą swoje produkty, animacje i zawody dla dzieci, filmy ma telebimie, klimatyczna muzyka ze sceny, różne pokazy i oczywiście strefa gastronomiczna. 

 

Uroczyste ceremonie dekoracji zwycięzców Pucharu Świata Enduro w Bielsku-Białej będą się odbywały późnym popołudniem, wtedy także będzie można postarać się o autografy i fotki z gwiazdami tego sportu. Nudy nie będzie!

 

SZCZYRK

Szczyrk będzie areną Pucharu Świata w Downhillu, formuła 1 grawitacji, czyli najszybsza i najbardziej spektakularna dyscyplina kolarska UCI czeka na Was! W sobotę odbędą się półfinały a w niedzielę finały! 

 

Strefa kibica w Szczyrku obejmuje spektakularną metę Pucharu Świata w Downhillu w obrębie której: bezpośredni widok na ostatnie skoki i zawodników hamujących na mecie (szansa na autografy dla pierwszych rzędów!!), ekrany Led na mecie z wynikami Live i duży telebim z transmisją z trasy oraz specjalne trybuny nieopodal HotSeat. Oczywiście całość imprezy poprowadzą profesjonalni komentatorzy/konferansjerzy w dwóch językach a wokół działy się będą różne wydarzenia towarzyszące organizowane przez globalnych partnerów Pucharu Świata!Uwaga: dostępność biletów w Szczyrku mocno ograniczona przestrzenią!

 

Ps. Oczywiście w obrębie obu stref dostęp do sanitariatów, cateringu i pełna ochrona podczas imprezy!

 

BILETY DOSTĘPNE TUTAJ 

Specyfikacja miejsc biletowanych:

Bielsko-Biała 

● Bilet dwudniowy (dorosły): 99zł

- meta Pucharu Świata EDR i Open EDR 17 maja

- meta Pucharu Świata E-EDR i Open E-EDR 18 maja

- telebim ze streamingiem z zawodów

- strefa wystawowa (EXPO)

- scena dekoracji zawodników

- wydarzenia towarzyszące

- Paddock Tour (dostęp do zaplecza dla Teamów)

- koncerty GOORAL, ORION ORIENT

● Bilet dwudniowy (dziecko 7-13 lat):  połowa ceny (49zł)

W cenie dodatkowo: wstęp na animacje i zawody Pumptrack (limit miejsc!)

 

 

Szczyrk 18-19 maja

● Bilet dwudniowy dorosły Strefa Mety: 169zł

- miejsca najbliżej mety Pucharu Świata DHI 18 i 19 maja

- telebim ze streamingiem z zawodów

- relacja Live i komentarz zawodów (niedziela)

- widok na HotSeat

- widok na scenę dekoracji zawodników

- strefa wystawowa + globalni partnerzy!

- wydarzenia towarzyszące w Szczyrku

 

● Bilet dwudniowy dziecko (7-13lat) Strefa Mety: połowa ceny (84zł)

 

 

● Bilet dwudniowy dorosły Strefa Mety VIP +Bielsko: 499zł

- wstęp do strefy w Bielsku-Białej w cenie!!

- miejsce siedzące na trybunie

- bezpośredni widok mety i ostatnich skoków na trasie

- bezpośredni widok na HotSeat

- Paddock Tour (dostęp do zaplecza dla Teamów)

- miejsca najbliżej mety Pucharu Świata DHI 18 i 19 maja

- telebim ze streamingiem z zawodów

- relacja Live i komentarz zawodów (niedziela)

- widok na scenę dekoracji zawodników

- strefa wystawowa + globalni partnerzy!

- wydarzenia towarzyszące

- koncerty GOORAL, ORION ORIENT

 

● Bilet dwudniowy dziecko (7-13lat): połowa ceny

 

Uwaga: Dzieci w wieku  0-6 lat wejście za darmo, przy weryfikacji biletów zniżkowych dla dzieci w wieku 7-13 należy okazać dokument uprawniający do zniżki.

 

W przypadku pytań prosimy o maila na tickets@endurotrails.pl